Menu
Toyota Corolla 2016
0 Comments

Oferta Toyoty wzbogaci się o nową CorollęJuż niedługo oferta Toyoty wzbogaci się o nowy model Corolli. Japończycy właśnie zaprezentowali jego pierwsze zdjęcia.

Najważniejsze zmiany nowej Corolli zaszły z przodu, gdzie zauważyć można mocno przeprojektowany grill, zderzak, a także bardziej przymrużone światła. Odważniejszą modernizację zafundowano LED-owym reflektorom z tyłu, gdzie oprócz nowego kształtu świateł odświeżono także chromowane wstawki.

Corolla w pewien sposób upodobniła się do bratniego Aurisa i większych modeli, takich jak Avensis oraz RAV4. O nowocześniejszy wygląd sedana dbają także nowe wzory felg w rozmiarze 16 i 17 cali.

Paleta lakierów nowej Toyoty Corolli wzbogaci się o 3 nowe kolory. Do dotychczasowych sześciu lakierów dojdzie czerwony Tokyo Red oraz dwa brązowe: Platinium Bronze i Earth Bronze.

Toyota chwali się systemami bezpieczeństwa Toyota Safety Sense. Corolla będzie wyposażona w układ wczesnego reagowania w razie niebezpieczeństwa kolizji, ostrzeganie o nieświadomym zjechaniu z pasa ruchu, rozpoznawanie znaków drogowych oraz automatyczne światła drogowe.

Tagi: ,