Menu

Kategoria: Nowe Modele

Wrz 30
2016

Nowe Volvo XC60 na wiosnę 2017 roku

Volvo planuje wprowadzić drugą generację XC60 wiosną 2017 roku. Auto ma występować tylko z 4-cylindrowymi silnikami spalinowymi, a w topowej wersji także jako hybryda plug-in. Obecny model XC60, który płytę podłogową dzieli z większym XC90, odnosi wielkie sukcesy sprzedażowe w całej Europie. Jednak po ośmiu latach produkcji nadszedł czas, aby pokazać następcę tego modelu. Debiut […]

Mar 03
2016

Pierwszy SUV z trójzębem – Maserati Levante

Maserati nowym modelem Levante wchodzi w segment luksusowych SUV-ów ze sportowym rodowodem. Auto pod swoją maską będzie posiadać silniki zasilane benzyną i olejem napędowym. Maserati Levante swoim pojawieniem się na salonie samochodowym w Genewie rozwiało wszelkie wątpliwości, które dotyczyły przyszłości tego projektu. Firma powiększyła tym modelem ofertę o propozycje skierowaną do zupełnie nowej grupy klientów.

Wrz 01
2015

Premiera BMW M2 CSL w 2016 roku?

Widomo, iż BMW przygotowuje się do premiery nowego modelu M2 w październiku tego roku. Według najnowszych pogłosek, firma może również wprowadzić hardcorowy model M2 CSL w przyszłym roku. BMW Blog, który powołuje się na pewne źródła bliskie niemieckiej marki, informuje, że M2 CSL może zadebiutować w 2016 r. Ponadto w kolejnych latach może pojawić się więcej wersji CSL.

Maj 05
2015

KIedy debiut SUV-a Lamborghini?

Firma Lamborghini nadal nie ujawniła daty wprowadzenia na rynek swojego pierwszego SUV-a –  modelu Lamborghini Urus. Jeżeli potencjalni nabywcy tego modelu doczekają się premiery, jest bardzo prawdopodobne, że samochód będzie występował w wersji hybrydowej.

Sie 21
2012

Ford Mondeo – czwarta generacja

Ford w odstępie jednego dnia wypuścił na rynek swoich „bliźniaków”, którzy po dwóch stronach Atlantyku będą starali się podbić rynek. W Ameryce będzie to Fusion a w Europie Mondeo. Można powiedzieć, że Fusion i Mondeo to dwa identyczne modela Forda jednak różnią się one poszczególnymi detalami, które zostały wprowadzone ze względu na przepisy obowiązujące na […]

Paź 25
2011

KIA Naimo

W Seulu, podczas trwania salonu samochodowego, KIA przedstawiła prototyp elektrycznego crossovera – Naimo. Jako model studyjny, auto to posiada nowoczesne rozwiązania, takie jak np. reflektory LED, asymetryczny, panoramiczny dach czy, co wzbudza wielka ciekawość, brak wycieraczek. Zastąpione zostały one przez „powietrzne ostrze” czyli rodzaj dmuchawy, umieszczonej u podstawy przedniej szyby.

Paź 15
2011

Chevrolet Mi-Ray

W trakcie odbywającego się obecnie salonu motoryzacyjnego w Seulu oddział koreański koncernu General Motors przedstawił koncepcyjnego roadstera o nazwie Chevrolet Mi-Ray. Projekt powstał z okazji 100-lecia marki Chevrolet i trzeba przyznać, iż jest on bardzo odważny i budzący wiele emocji.