Menu

O Nas

Oferujemy usługi w zakresie mechaniki, elektryki i elektromechaniki pojazdowej.

Firma Peters Auto działa na wrocławskim rynku od 2004 roku. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści w branży auto-mechaniki.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów. Wciąż rozszerzamy swoje kompetencje i wiedzę na temat mechaniki pojazdowej.

Od początku istnienia firmy nasze umiejętności są doceniane przez rzesze zadowolonych klientów. Peters Auto to firma, która posiada bogate doświadczenie w naprawie i usuwaniu usterek, także tych nietypowych i trudnych do zdiagnozowania, zarówno w samochodach osobowych jak i dostawczych.

Naszym atutem jest skuteczna naprawa wszelkich marek aut, m. in.: Fiat, Ford, Audi, Mazda, Skoda, Toyota, Mercedes, Citroen, Volkswagen, Opel, Daewoo, BMW, Honda.

Peters Auto to nie tylko mechanika pojazdowa, to także wulkanizacja na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie doboru ogumienia, wymiany i sezonowego przechowywania kół. Zapewniamy również przeglądy okresowe.

Gwarantujemy wysoką jakość usług zgodną z technologią, rozsądne ceny, szybką naprawę oraz fachowe porady w kwestii wyboru odpowiednich części do samochodów, eksploatacji i ochrony pojazdów.

Posiadamy także własną pomoc drogową.

Nasi fachowcy pomogą Państwu uruchomić pojazd na miejscu zdarzenia, a jeżeli naprawa będzie wymagała wizyty w serwisie, to przetransportują auto w szybki i bezpieczny sposób do naszego warsztatu.

Tel. kom. czynny całą dobę:   +48 504 27 27 25

 

W pełni sprawny samochód daje bezpieczeństwo nie tylko Tobie i Twojej rodzinie, ale również innym użytkownikom dróg!

Comments are closed.